בית הנייר הנדסה ובניה

ניהול ופיקוח בניה

תפקידו של מפקח הבניה הינו ביצוע וניהול כל המשימות, המטלות ושילוב בין המקצועות המתרחשות באתר הבניה, ותפקידו לדאוג לביצוען ברמה ואיכותית גבוהה ללא שום פשרות.

תהליך הפיקוח על הבניה מופקד בידיו של מפקח בניה. תפקיד מפקח הבניה הינו לבצע פיקוח ומעקב על רמת הבנייה השונה המתבצעת בכל שלב ושלב. מפקח הבניה ברוב המקרים הינו מהנדס בניין או הנדסאי מוסמך. ניסיון רב השנים וההכשרה המקצועית של המפקח מאפשרים לו לבצע הליך פיקוח וניהול על כל המשתמע בעבודות הבניה השונות וקבלת ביצוע איכותי ברמה גבוה ביותר.

בכל אתר בניה של בניין מסחרי, מגורים, משרדים או פרטי, ישנם מספר רב של עובדי קבלני משנה בכל המקצועות הכוללים: בנאים, אינסטלטורים, חשמלאים, טייחים, צבעים, עובדי טפסנות ובמתכת. תפקידו של המפקח הבניה הוא בקר בכל שלב ושלב של תהליך הבניה, לאתר ליקויים להתריע עליהם במידי ולתקנם בהקדם ובמועד ההתחלתי, בין כל העבודות והמקצועות השונים. המפקח הוא למעשה "המבוגר האחראי" בשטח, אשר ממונה על בטיחות הבניה והשקיפות של צוות הבניה.

בית הנייר - הנדסה, ייעוץ, תכנון וביצוע מערכות אינסטלציה | ניהול ופיקוח פרויקטים לבניה

חשיבות שירותי פיקוח בנייה

עומדים לפני ביצוע תחילתו של פרויקט בנייה! מעולה, חשוב שתבצעו תהליך זה עם כל הכלים העומדים לרשותכם וכך תבטיחו בכל אחד משלבי הפרויקט תתבצע העבודות ברמה הגבוה והאיכותית ביותר. שירותי פיקוח בנייה יאפשרו לכם להיות להתנהל בצורה רגועה ובידיעה ששלבי הפרויקט מתנהלים ומפוקחים בידי איש מקצוע מנוסה. עם זאת בכדי ליהנות מאותם יתרונות הטמונים בשירותיו של מפקח בנייה, עדיין קיימת החשיבות הרבה לבחור בעל המקצוע בקפידה.

נכון שההוצאות הכספיות על הפרויקט הינן גבוהות, ושכירות שירותיו של מפקח הבנייה תדרשו לשלם סכום כסף נוסף. אך עם זאת, השקעה בפיקוח בנייה תווכך כהוצאה משתלמת וכן כהשקעה שתסייע לכם לחסוך סכומי כסף גבוהים במיוחד. ישנם לא מעט אנשים שביצעו פרויקט בנייה ולצערם מצאו עצמם מפסידים כספים רבים בעקבות מקרים של ליקויי בנייה, איכות ורמת עבודה ירודה, אי עמידה בלוח הזמנים, שימוש בחומרי בנייה לא איכותיים ועוד. חשוב שתשכילו לשכור את שירותיו של בעל מקצוע מנוסה שיהיה אמון על ניהול פרויקט בניה ותחת פיקוחו תבטיחו שנזקים אלו לא יפרו את שלוותכם בכל שלב ושלב בהליך הבניה.

בית הנייר - הנדסה, ייעוץ, תכנון וביצוע מערכות אינסטלציה | ניהול ופיקוח פרויקטים לבניה

בחירת מפקח בנייה

ניהול בניה דורש מהמפקח, ניסיון וידע רב, מעקב מלא בכל שלב ושלב, ערנות מרבית והשמת דגש על כל הפרטים ולו הקטנים ביותר. מפקח בנייה מקצועי, מצריך את נוכחותו הרבה בשטח לשלוט ולהבין את המתרחש בכל שלב משלבי הפרויקט, להכיר את בעלי המקצוע העובדים בשטח האתר, ללמוד ולנתח את קצב העבודה ולוודא באם הינו מתאים ללוחות הזמנים, אם העבודה מתבצעת בצורה מקצועית ועל פי הסטנדרטים הגבוהים והאיכותיים ביותר. המפקח אחראי לעדכן בכל שלב ושלב את הלקוחות, בכל המתרחש באתר ולאפשר לכם להיות מעורבים לכל אורכו של התהליך. לצורך ביצוע תפקידו של מפקח הבנייה על הצד הטוב ביותר, המפקח חייב להיות בעל ניסיון רב בתחום הבנייה, חשוב לוודא שמדובר באדם אחראי ואמין, שהינו גם בעל כישורים ניהוליים ויחסי אנוש טובים.

בית הנייר - הנדסה, ייעוץ, תכנון וביצוע מערכות אינסטלציה | ניהול ופיקוח פרויקטים לבניה

בשביל השקט הנפשי שלכם

תפקיד פיקוח בנייה הינו, שירות בעל חשיבות גבוהה מאוד והשפעתו רבה ומרובה בהצלחת הפרויקט, וזאת תוך הקפדה לבצעו בהתאם לבקשות ולדרישות הפרטניות של לקוחותיו. הידיעה שיש בשטח בעל מקצוע מנוסה, אשר דואג לאינטרסים של לקוחותיו ומוודא שכל עבודות הבנייה בשטח יתבצעו על הצד הטוב ביותר, תאפשר ללקוחותיו שקט נפשי ורוגע לאורך כל הליך בניית הפרויקט. כמו כן, קיימת חשיבות גבוהה ורבת משקל לא להקל ראש בבחירת בעל המקצוע המדובר, ולדעת שאכן בחרתם באדם ובעל המקצוע המתאים שיוכל לבצע עבורכם את עבודת הפיקוח בצורה הטובה, המקצועית והאיכותית ביותר.

שכירות שירותיו של מפקח בניה וותיק, מקצועי ומיומן הכרחית להצלחת הפרויקט!

אצלנו בבית הנייר הנדסה ובניה תהנו משירות מקצועי, אדיב ואמין, תוך דגש על עמידה בלוח הזמנים והתנהלות תקינה, יסודית ויעילה בכל שלב ושלב של תהליך הבנייה.